Опис на апартманот

Двокреветна соба комплетно опремена за да одговори на вашите потреби и желби. Ви нудиме модерно сместување за удобен одмор со вашите најблиски. Пријатната атмосфера и панорамски поглед кон езерото.

Карактеристики


Бесплатен WiFi
--------------------------------------------------
Сопствена тераса
--------------------------------------------------

Клима
--------------------------------------------------
Мини бар
--------------------------------------------------
 
Туш кабина
--------------------------------------------------
Фен
--------------------------------------------------