Опис на апартманот

Двокреветна соба комплетно опремена за да одговори на вашите потреби и желби. Ви нудиме модерно сместување за удобен одмор со вашите најблиски. Просторот дозволува користење на двоседот како дополнителн кревет за спиење. Неодолив панорамски поглед кон езерото.

Карактеристики


Бесплатен WiFi
--------------------------------------------------
Сопствена тераса
--------------------------------------------------
 

Клима
--------------------------------------------------
Мини бар
--------------------------------------------------

Туш кабина
--------------------------------------------------
Фен
--------------------------------------------------