Опис на апартманот

Стандарден двокреветен апартман со фотеља на расклопување како дополнителен кревет. Просторот е комотен и удобен за секоја прилика. Ќе се вљубите во убавините на природата и Дојранското Езеро во пријатната атмосфера на Бела Вила апартманите.

Карактеристики

Бесплатен  WiFi
--------------------------------------------------
Сопствена тераса
--------------------------------------------------
Клима
--------------------------------------------------
Мини бар
--------------------------------------------------
 
Туш кабина
--------------------------------------------------
Фен
--------------------------------------------------