Опис на апартманот

Комфортен апартман со двосед и фотеља со опција на расклопување. Просторот дозволува сместување до 5 лица. Панорамскиот поглед кон езерото му дава дополнителна убавина на целиот простор за време на вашиот престој. Убавина за која ќе посакате повторно да ја доживеете. 

Карактеристики


Бесплатен WiFi
--------------------------------------------------
Сопствена тераса
--------------------------------------------------
Клима
--------------------------------------------------
Мини бар
--------------------------------------------------
Туш кабина
--------------------------------------------------
Фен
--------------------------------------------------