Апартмани

Апартмани и студија со сите погодности и удобности. Пријатната атмосфера која ви дава мир и спокој за време на вашиот престој. Секој апартман располага со: сопствена тераса, бања, клима, бесплатен интернет.

Ресторан

Самопослужувачки ресторан со потполно опремена кујна за самостојно подготвување на вашиот дневен оброк. Страствените гурмани ќе ужуваат во подготвување на своите брзи и вкусни рецепти.

Базен

Базен со панорамски поглед на Дојранското езеро. Достапен е за сите гости на Бела Вила апартманите. 

Локација

Апартманите Бела Вила се лоцирани непосредно до Дојранското езеро во Нов Дојран. Со прекрасен поглед на езерото.